Milanja trail 2019 - 17 km
Ilirska Bistrica, 08.06.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Miodrag Vujković
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 131

Razvrstitev po kategorijah
Ženske nad 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1523Pudgar Erna195502:12:43.000:00.00
2545Homar Macuh Irena1959Team Grmada02:23:26.010:43.00
3615Bajc Lucija1968Tekači vipavske doline02:26:13.013:30.00
4622Pavlič Karmen1968EKIPCA02:27:57.015:14.00
5561Penko Jerica1968brez02:36:04.023:21.00
6555Butinar Asia1967EKIPCA02:40:44.028:01.00
7590Košir Helena1957Ekipca Koper02:41:01.028:18.00
8532Perak Lucija1961ŠD MEDOKA02:43:16.030:33.00
8528Šifrar Mojca1967ŠD MEDOKA02:43:16.030:33.00
10519Kraševec Zvezdana196002:46:25.033:42.00
11535Palčič Julijana1952Pdk02:53:12.040:29.00
12600Bergoč Jerneja1965TD BISTRC02:54:13.041:30.00
13576Miklavž Mojca1964tek.si02:54:41.041:58.00
14580Bošnak Darinka194903:03:09.050:26.00
15554Ovca Andreja1961ŠD POLJANE03:20:48.001:08:05.00
16577Zupan Gabriela196703:47:31.001:34:48.00

Moški nad 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1559Strnad Simon1967šd Nanos01:23:32.000:00.00
2560Vižintin Evgen1966ŠD3ŠPORT01:42:47.019:15.00
3584Ušaj Damijan1967ŠD NANOS - PODNANOS01:52:26.028:54.00
4628Tus Alexando1968SK Rika01:56:49.733:17.70
5541Mujkić Sadik1968AK Radovljica01:58:56.035:24.00
6505Španić Veselko1955hitre noge01:59:33.036:01.00
7574Gregorčič Leon1962TKD Bela krajina02:01:32.038:00.00
81067Lipanović Srečko195702:02:30.038:58.00
9618Rogan Franc1953TK Velenje02:06:38.043:06.00
10604Begić Nedžib1963SRK Rika02:07:15.043:43.00
11516Benko Ivo1956Lj tekači02:25:48.001:02:16.00
12536Grum Josip1958Železničarsko športno društvo02:37:14.001:13:42.00
13529Pratnemer Iztok1962ŠD MEDOKA02:44:47.001:21:15.00
DISKV520Kovačič Janko1963ŠD KošanaDISKV00:00.00

Ženske 36 - 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1518Drnovšek Monja197701:42:05.000:00.00
2564Radivo Ana1982ŠD 3šport01:42:06.000:01.00
3603Blečić Nina1979SRK Rika01:50:19.008:14.00
4553Jazbar Čefarin Martina1973/01:56:14.014:09.00
5579Bostjančić Darija1978AD NATURA01:58:31.016:26.00
6585Salvi Fabrizia1973G.S.D. Val Rosandra Trieste01:59:07.017:02.00
7567Popić Alenka198102:05:58.023:53.00
8612Mehle Hribar Ksenija1980Never Give Up02:06:47.024:42.00
9582Nikovski Damjana198102:07:38.025:33.00
10572Gregorčič Mihaela1972TKD Bela krajina02:11:46.029:41.00
11583Ušaj Ksenija1971ŠD NANOS - PODNANOS02:11:56.029:51.00
12621Miklavčič Helena1973Tekači z obale02:11:59.029:54.00
13558Volk Marjetka198102:13:20.031:15.00
14525Bašić Lidija197302:14:38.032:33.00
15606Kočevar Helga Brigita1970Olimpija triatlon klub02:23:18.041:13.00
16506Gradišar Andreja1973Pulz šport02:23:20.041:15.00
17570Udovič Barbara197202:24:20.042:15.00
18543Thuma Polona1976Urbani tekači02:24:49.042:44.00
191014Jeromen Tina1977SD Riba02:26:43.044:38.00
20587Ovnik-malačič Vesna1973EKIPCA02:27:58.045:53.00
211035Kamin Andreja1975ŠD MEDOKA02:28:00.045:55.00
22599Prosen Sonja1975TD BISTRC02:30:19.048:14.00
23551Dolinar Simona198002:32:13.050:08.00
24507Mahkovic Tanja1972Mi202:33:13.051:08.00
25556Adamič Barbara1975ASCI02:40:43.058:38.00
26530Leben Romana1969ŠD MEDOKA02:43:15.001:01:10.00
27517Pečnik Dessardo Mojca197102:46:25.001:04:20.00
28625Ivanuš Urška197402:54:40.001:12:35.00
29534Pervanje Ana1974ŠD MEDOKA03:07:25.001:25:20.00
30533Kutin Ksenija1974ŠD MEDOKA03:48:14.002:06:09.00

Moški 36 - 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1513Ličen Igor1972ŠD 3Šport01:30:23.000:00.00
2594Nižić Mate1975Srk Rika01:30:37.000:14.00
3502Velišček Andrej1982ŠD KRAŠKI TEKAČI01:33:03.002:40.00
4597Zugan Borko1980Srk RIKA01:33:38.003:15.00
5624Žnidaršič Aljoša197801:36:07.005:44.00
6591Licata Salvatore1977ŠD 3Šport01:37:23.007:00.00
7601Miloradovic Milorad1979SRK RIKA01:39:47.009:24.00
8595Šuštar Uroš197501:48:40.018:17.00
9571Štiftar Jurij1969Priprave LJmaraton01:48:54.018:31.00
10620Dilič David1970ŠD Tekači z Obale01:49:24.019:01.00
11598Ćetković Dinko1973SRK RIKA01:51:24.021:01.00
12609Komidar Jure198301:51:30.021:07.00
13616Ličen Viktor197801:52:46.022:23.00
14613Polajnar Gašper197901:54:11.023:48.00
15578Sulić Elvir1971AD NATURA01:58:29.028:06.00
16592Sagadin Peter197201:58:47.028:24.00
17611Hribar Goran1974Never Give Up02:00:30.030:07.00
18581Ferlež Danilo1973Team Grmada02:01:26.031:03.00
19537Kovačević Mirsad197002:01:34.031:11.00
20531Gorenc Jernej1980ŠD MEDOKA02:05:57.035:34.00
21546Ventosa Roger1972IND02:06:46.036:23.00
22602Mršnik Darko1970SRK Rika02:10:27.040:04.00
23610Furlanič Uroš197502:10:30.040:07.00
24629Bezlaj Rok197302:23:15.152:52.10
251015Jeromen Gregor197302:27:00.056:37.00
26557Jug Izidor198102:34:07.001:03:44.00
27596Mujkić Haris1983SRK Rika02:39:21.001:08:58.00
28526Jankovski Jane1974ŠD MEDOKA03:06:53.001:36:30.00
DISKV588Skok Benjamin1974ŠD 3ŠPORTDISKV00:00.00

Ženske do 35 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1569Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:44:51.000:00.00
2524Rudolf Monika1989Tek je lek01:55:28.010:37.00
3538Gale Manca1990/02:08:29.023:38.00
4565Kovač Pija198702:22:22.037:31.00
5566Kos Strašek Tjaša198702:22:24.037:33.00
6593Ćoso Zugan Višnja1985srk Rika02:22:26.037:35.00
7589Gulja Sara1991Tekaška skupina Ekipca02:27:58.043:07.00
8586Črnigoj Marc Tina1988Ekipca02:27:59.043:08.00
9563Možina Tina1989Brez02:32:15.047:24.00
10562Penko Barbara1990brez02:37:13.052:22.00
11552Božič Sabina199002:39:19.054:28.00
12627Žavbi Karin198502:39:20.054:29.00
13619Ves Blazka199202:51:15.001:06:24.00

Moški do 35 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1510Prelc Rok1987ŠD Košana01:33:58.000:00.00
2548Galeković Denis199201:37:23.003:25.00
3605Župec Jernej1985TD Bistrc01:42:46.008:48.00
4617Pivk David199101:44:44.010:46.00
5547Šlosar Klemen199201:46:36.012:38.00
6573Gregorčič Žiga1996TKD Bela krajina01:51:11.017:13.00
7509Murgel Thalei199901:54:30.020:32.00
8607Šimić Bruno1993SRK Rika02:22:32.048:34.00
9608Rojc Kristjan1985Ekipca02:27:56.053:58.00
DISKV544Malić Dejan1991DISKV00:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1559Strnad Simon1967šd Nanos01:23:32.000:00.00
2513Ličen Igor1972ŠD 3Šport01:30:23.006:51.00
3594Nižić Mate1975Srk Rika01:30:37.007:05.00
4502Velišček Andrej1982ŠD KRAŠKI TEKAČI01:33:03.009:31.00
5597Zugan Borko1980Srk RIKA01:33:38.010:06.00
6510Prelc Rok1987ŠD Košana01:33:58.010:26.00
7624Žnidaršič Aljoša197801:36:07.012:35.00
8591Licata Salvatore1977ŠD 3Šport01:37:23.013:51.00
8548Galeković Denis199201:37:23.013:51.00
10601Miloradovic Milorad1979SRK RIKA01:39:47.016:15.00
11605Župec Jernej1985TD Bistrc01:42:46.019:14.00
12560Vižintin Evgen1966ŠD3ŠPORT01:42:47.019:15.00
13617Pivk David199101:44:44.021:12.00
14547Šlosar Klemen199201:46:36.023:04.00
15595Šuštar Uroš197501:48:40.025:08.00
16571Štiftar Jurij1969Priprave LJmaraton01:48:54.025:22.00
17620Dilič David1970ŠD Tekači z Obale01:49:24.025:52.00
18573Gregorčič Žiga1996TKD Bela krajina01:51:11.027:39.00
19598Ćetković Dinko1973SRK RIKA01:51:24.027:52.00
20609Komidar Jure198301:51:30.027:58.00
21584Ušaj Damijan1967ŠD NANOS - PODNANOS01:52:26.028:54.00
22616Ličen Viktor197801:52:46.029:14.00
23613Polajnar Gašper197901:54:11.030:39.00
24509Murgel Thalei199901:54:30.030:58.00
25628Tus Alexando1968SK Rika01:56:49.733:17.70
26578Sulić Elvir1971AD NATURA01:58:29.034:57.00
27592Sagadin Peter197201:58:47.035:15.00
28541Mujkić Sadik1968AK Radovljica01:58:56.035:24.00
29505Španić Veselko1955hitre noge01:59:33.036:01.00
30611Hribar Goran1974Never Give Up02:00:30.036:58.00
31581Ferlež Danilo1973Team Grmada02:01:26.037:54.00
32574Gregorčič Leon1962TKD Bela krajina02:01:32.038:00.00
33537Kovačević Mirsad197002:01:34.038:02.00
341067Lipanović Srečko195702:02:30.038:58.00
35531Gorenc Jernej1980ŠD MEDOKA02:05:57.042:25.00
36618Rogan Franc1953TK Velenje02:06:38.043:06.00
37546Ventosa Roger1972IND02:06:46.043:14.00
38604Begić Nedžib1963SRK Rika02:07:15.043:43.00
39602Mršnik Darko1970SRK Rika02:10:27.046:55.00
40610Furlanič Uroš197502:10:30.046:58.00
41607Šimić Bruno1993SRK Rika02:22:32.059:00.00
42629Bezlaj Rok197302:23:15.159:43.10
43516Benko Ivo1956Lj tekači02:25:48.001:02:16.00
441015Jeromen Gregor197302:27:00.001:03:28.00
45608Rojc Kristjan1985Ekipca02:27:56.001:04:24.00
46557Jug Izidor198102:34:07.001:10:35.00
47536Grum Josip1958Železničarsko športno društvo02:37:14.001:13:42.00
48596Mujkić Haris1983SRK Rika02:39:21.001:15:49.00
49529Pratnemer Iztok1962ŠD MEDOKA02:44:47.001:21:15.00
50526Jankovski Jane1974ŠD MEDOKA03:06:53.001:43:21.00
DISKV520Kovačič Janko1963ŠD KošanaDISKV00:00.00
DISKV588Skok Benjamin1974ŠD 3ŠPORTDISKV00:00.00
DISKV544Malić Dejan1991DISKV00:00.00

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
1518Drnovšek Monja197701:42:05.000:00.00
2564Radivo Ana1982ŠD 3šport01:42:06.000:01.00
3569Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:44:51.002:46.00
4603Blečić Nina1979SRK Rika01:50:19.008:14.00
5524Rudolf Monika1989Tek je lek01:55:28.013:23.00
6553Jazbar Čefarin Martina1973/01:56:14.014:09.00
7579Bostjančić Darija1978AD NATURA01:58:31.016:26.00
8585Salvi Fabrizia1973G.S.D. Val Rosandra Trieste01:59:07.017:02.00
9567Popić Alenka198102:05:58.023:53.00
10612Mehle Hribar Ksenija1980Never Give Up02:06:47.024:42.00
11582Nikovski Damjana198102:07:38.025:33.00
12538Gale Manca1990/02:08:29.026:24.00
13572Gregorčič Mihaela1972TKD Bela krajina02:11:46.029:41.00
14583Ušaj Ksenija1971ŠD NANOS - PODNANOS02:11:56.029:51.00
15621Miklavčič Helena1973Tekači z obale02:11:59.029:54.00
16523Pudgar Erna195502:12:43.030:38.00
17558Volk Marjetka198102:13:20.031:15.00
18525Bašić Lidija197302:14:38.032:33.00
19565Kovač Pija198702:22:22.040:17.00
20566Kos Strašek Tjaša198702:22:24.040:19.00
21593Ćoso Zugan Višnja1985srk Rika02:22:26.040:21.00
22606Kočevar Helga Brigita1970Olimpija triatlon klub02:23:18.041:13.00
23506Gradišar Andreja1973Pulz šport02:23:20.041:15.00
24545Homar Macuh Irena1959Team Grmada02:23:26.041:21.00
25570Udovič Barbara197202:24:20.042:15.00
26543Thuma Polona1976Urbani tekači02:24:49.042:44.00
27615Bajc Lucija1968Tekači vipavske doline02:26:13.044:08.00
281014Jeromen Tina1977SD Riba02:26:43.044:38.00
29622Pavlič Karmen1968EKIPCA02:27:57.045:52.00
30587Ovnik-malačič Vesna1973EKIPCA02:27:58.045:53.00
30589Gulja Sara1991Tekaška skupina Ekipca02:27:58.045:53.00
32586Črnigoj Marc Tina1988Ekipca02:27:59.045:54.00
331035Kamin Andreja1975ŠD MEDOKA02:28:00.045:55.00
34599Prosen Sonja1975TD BISTRC02:30:19.048:14.00
35551Dolinar Simona198002:32:13.050:08.00
36563Možina Tina1989Brez02:32:15.050:10.00
37507Mahkovic Tanja1972Mi202:33:13.051:08.00
38561Penko Jerica1968brez02:36:04.053:59.00
39562Penko Barbara1990brez02:37:13.055:08.00
40552Božič Sabina199002:39:19.057:14.00
41627Žavbi Karin198502:39:20.057:15.00
42556Adamič Barbara1975ASCI02:40:43.058:38.00
43555Butinar Asia1967EKIPCA02:40:44.058:39.00
44590Košir Helena1957Ekipca Koper02:41:01.058:56.00
45530Leben Romana1969ŠD MEDOKA02:43:15.001:01:10.00
46528Šifrar Mojca1967ŠD MEDOKA02:43:16.001:01:11.00
46532Perak Lucija1961ŠD MEDOKA02:43:16.001:01:11.00
48517Pečnik Dessardo Mojca197102:46:25.001:04:20.00
48519Kraševec Zvezdana196002:46:25.001:04:20.00
50619Ves Blazka199202:51:15.001:09:10.00
51535Palčič Julijana1952Pdk02:53:12.001:11:07.00
52600Bergoč Jerneja1965TD BISTRC02:54:13.001:12:08.00
53625Ivanuš Urška197402:54:40.001:12:35.00
54576Miklavž Mojca1964tek.si02:54:41.001:12:36.00
55580Bošnak Darinka194903:03:09.001:21:04.00
56534Pervanje Ana1974ŠD MEDOKA03:07:25.001:25:20.00
57554Ovca Andreja1961ŠD POLJANE03:20:48.001:38:43.00
58577Zupan Gabriela196703:47:31.002:05:26.00
59533Kutin Ksenija1974ŠD MEDOKA03:48:14.002:06:09.00