Milanja trail 2019 - 31 km
Ilirska Bistrica, 08.06.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Miodrag Vujković
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 85

Razvrstitev po kategorijah
Ženske nad 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11051Filipovic Maja196604:45:47.800:00.00
21040Erjavec Mojca195905:32:17.646:29.80
31056Pevec Susanne196705:44:54.759:06.90
41005Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka05:49:52.801:04:05.00
51084Kadunc Helena1959Ljubljanski tekaci05:49:54.301:04:06.50
61037Begić Sabina1968ŠD MEDOKA06:27:46.201:41:58.40
ODST1087Jemec Opeka Romana1968/ODST00:00.00

Moški nad 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11018Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE03:10:55.700:00.00
21088Maligoj Tadej1966Amfibija03:31:13.120:17.40
31049Macuh Peter1961Team Grmada04:01:21.650:25.90
41011Sreš Simon196804:18:00.701:07:05.00
51063Obreza Marko196704:20:35.701:09:40.00
61059Škrbec Marjan1956Urbani tekači04:27:27.101:16:31.40
71039Čadež Rado1957ŠD POLJANE04:30:22.901:19:27.20
81075Sznopek Jozsef1968Kanizsai Futó Klub04:30:43.201:19:47.50
91082Bajc Boris1965Tekači vipavske doline04:38:03.101:27:07.40
101055Zupan Robert196505:13:24.502:02:28.80
111024Vegan Ciril1952Lj tekači05:27:15.402:16:19.70
121089Popovic Mladen1952TD Bistrc05:39:34.502:28:38.80
ODST1071Bergoč Tomaž1966TD BISTRCODST00:00.00
ODST1002Pirc Franci1965Tekaški forumODST00:00.00

Ženske 36 - 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11013Oberstar Tina197903:37:06.200:00.00
21029Premrl Lemut Alenka1969TKA Ajdovščina03:41:56.504:50.30
31052Munda Teja1979Team Grmada03:44:14.107:07.90
41057Krašovec Bogdana1969tek.si03:47:34.610:28.40
51064Pungerčar Tadeja197804:41:13.701:04:07.50
61022Dujmović Jožica197404:49:45.501:12:39.30
71065Devetak Helena197504:54:54.101:17:47.90
81025Novak Ana197605:09:48.901:32:42.70
91003Krasnik Simona197105:11:15.101:34:08.90
101036Vindiš Alenka1969ŠD MEDOKA05:23:25.401:46:19.20
111034Grašič Dunja1973ŠD MEDOKA05:24:17.101:47:10.90
121007Lipicer Stantič Mojca1973mojchka.wordpress.com05:25:48.501:48:42.30
131044Regina Natalija197605:30:05.901:52:59.70
131010Raner Mojca1969KinVital05:30:05.901:52:59.70

Moški 36 - 50 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11026Mamić Andi1977ENDorFIN02:56:38.900:00.00
21054Kutin Andrej1969š.d.boka03:05:12.108:33.20
31027Lindič Andrej1976ŠD Postojna teče03:05:47.709:08.80
41062Bohinc Matjaž197003:14:38.017:59.10
51066Karanovič Nenad1980ne molamo03:20:14.023:35.10
61072Bergoč Andrej1970TD BISTRC03:24:24.627:45.70
71078Vadnjal Marc1970ŠD 3Šport03:27:15.730:36.80
81012Kovačič Matevž197703:36:12.139:33.20
91031Lovišček Renato1972Mio Slovenija03:36:38.339:59.40
101001Keber Alan1976Počasni a drzni03:40:14.643:35.70
111077Vukotič Dejan1973ŠD Divji Zajci03:47:20.650:41.70
121028Hudernik Aleš197503:47:52.551:13.60
131045Bratož Aleš197603:59:14.601:02:35.70
141053Mencin Dušan197304:01:22.401:04:43.50
151074Pintar Uroš1976ENDorFIN04:06:23.301:09:44.40
161043Vidmar Gašper1983ČAO04:20:34.301:23:55.40
171023Mlinar Janez1971ASK Kranjska Gora04:20:34.901:23:56.00
181019Mezek Luka197904:30:00.701:33:21.80
191061Ljubic Martin198204:35:17.701:38:38.80
201008Lipicer Tomaž1971mojchka.wordpress.com04:39:50.901:43:12.00
211058Bavec Zdravko197304:41:13.701:44:34.80
221016Mahkovic Sebastjan1971Mi204:58:45.502:02:06.60
231083Fleišer Sašo197205:18:45.302:22:06.40
241073Furlan Aleš197805:22:13.102:25:34.20
251033Mislej Slavko1975ŠD MEDOKA05:28:02.402:31:23.50

Ženske do 35 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11080Težak Zorana1985SRK Rika03:29:46.200:00.00
21041Črv Alja199003:59:14.629:28.40
31076Urbanc Eva1984ŠD Divji Zajci04:17:59.848:13.60
41021Deželak Doroteja1996SLO TRAIL04:27:28.157:41.90

Moški do 35 let
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
11050Božič Alen198802:58:03.700:00.00
21048Beguš Matic1989SV03:01:33.403:29.70
31060Volk Martin199103:01:54.803:51.10
41081Dakić Vedran1985Srk Rika03:07:16.109:12.40
51042Nidorfer Matej1988Tek moje veselje03:21:34.423:30.70
61070Kamenski Leon1996SRK Rika03:32:56.234:52.50
71068Barat Jure1997/03:44:44.146:40.40
81009Boštjančič Simon198603:57:50.759:47.00
91086Kastelic Uroš198803:58:26.101:00:22.40
101079Mišmaš David1985ŠD Ambrus04:06:08.601:08:04.90
111032Rebec Gal1990ŠD MEDOKA04:06:22.201:08:18.50
121047Rupnik Martin1994SV04:24:16.301:26:12.60
131020Kirn Jure1996SLO TRAIL04:28:54.401:30:50.70
141069Samsa Erik1988ČAO04:52:31.601:54:27.90
151017Malovrh Jure199305:28:02.402:29:58.70
DISKV1085Perko Tomaž1985DISKV00:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
11026Mamić Andi1977ENDorFIN02:56:38.900:00.00
21050Božič Alen198802:58:03.701:24.80
31048Beguš Matic1989SV03:01:33.404:54.50
41060Volk Martin199103:01:54.805:15.90
51054Kutin Andrej1969š.d.boka03:05:12.108:33.20
61027Lindič Andrej1976ŠD Postojna teče03:05:47.709:08.80
71081Dakić Vedran1985Srk Rika03:07:16.110:37.20
81018Bajec Herman1965ŠKD MEKINJE03:10:55.714:16.80
91062Bohinc Matjaž197003:14:38.017:59.10
101066Karanovič Nenad1980ne molamo03:20:14.023:35.10
111042Nidorfer Matej1988Tek moje veselje03:21:34.424:55.50
121072Bergoč Andrej1970TD BISTRC03:24:24.627:45.70
131078Vadnjal Marc1970ŠD 3Šport03:27:15.730:36.80
141088Maligoj Tadej1966Amfibija03:31:13.134:34.20
151070Kamenski Leon1996SRK Rika03:32:56.236:17.30
161012Kovačič Matevž197703:36:12.139:33.20
171031Lovišček Renato1972Mio Slovenija03:36:38.339:59.40
181001Keber Alan1976Počasni a drzni03:40:14.643:35.70
191068Barat Jure1997/03:44:44.148:05.20
201077Vukotič Dejan1973ŠD Divji Zajci03:47:20.650:41.70
211028Hudernik Aleš197503:47:52.551:13.60
221009Boštjančič Simon198603:57:50.701:01:11.80
231086Kastelic Uroš198803:58:26.101:01:47.20
241045Bratož Aleš197603:59:14.601:02:35.70
251049Macuh Peter1961Team Grmada04:01:21.601:04:42.70
261053Mencin Dušan197304:01:22.401:04:43.50
271079Mišmaš David1985ŠD Ambrus04:06:08.601:09:29.70
281032Rebec Gal1990ŠD MEDOKA04:06:22.201:09:43.30
291074Pintar Uroš1976ENDorFIN04:06:23.301:09:44.40
301011Sreš Simon196804:18:00.701:21:21.80
311043Vidmar Gašper1983ČAO04:20:34.301:23:55.40
321023Mlinar Janez1971ASK Kranjska Gora04:20:34.901:23:56.00
331063Obreza Marko196704:20:35.701:23:56.80
341047Rupnik Martin1994SV04:24:16.301:27:37.40
351059Škrbec Marjan1956Urbani tekači04:27:27.101:30:48.20
361020Kirn Jure1996SLO TRAIL04:28:54.401:32:15.50
371019Mezek Luka197904:30:00.701:33:21.80
381039Čadež Rado1957ŠD POLJANE04:30:22.901:33:44.00
391075Sznopek Jozsef1968Kanizsai Futó Klub04:30:43.201:34:04.30
401061Ljubic Martin198204:35:17.701:38:38.80
411082Bajc Boris1965Tekači vipavske doline04:38:03.101:41:24.20
421008Lipicer Tomaž1971mojchka.wordpress.com04:39:50.901:43:12.00
431058Bavec Zdravko197304:41:13.701:44:34.80
441069Samsa Erik1988ČAO04:52:31.601:55:52.70
451016Mahkovic Sebastjan1971Mi204:58:45.502:02:06.60
461055Zupan Robert196505:13:24.502:16:45.60
471083Fleišer Sašo197205:18:45.302:22:06.40
481073Furlan Aleš197805:22:13.102:25:34.20
491024Vegan Ciril1952Lj tekači05:27:15.402:30:36.50
501033Mislej Slavko1975ŠD MEDOKA05:28:02.402:31:23.50
501017Malovrh Jure199305:28:02.402:31:23.50
521089Popovic Mladen1952TD Bistrc05:39:34.502:42:55.60
DISKV1085Perko Tomaž1985DISKV00:00.00
ODST1002Pirc Franci1965Tekaški forumODST00:00.00
ODST1071Bergoč Tomaž1966TD BISTRCODST00:00.00

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
11080Težak Zorana1985SRK Rika03:29:46.200:00.00
21013Oberstar Tina197903:37:06.207:20.00
31029Premrl Lemut Alenka1969TKA Ajdovščina03:41:56.512:10.30
41052Munda Teja1979Team Grmada03:44:14.114:27.90
51057Krašovec Bogdana1969tek.si03:47:34.617:48.40
61041Črv Alja199003:59:14.629:28.40
71076Urbanc Eva1984ŠD Divji Zajci04:17:59.848:13.60
81021Deželak Doroteja1996SLO TRAIL04:27:28.157:41.90
91064Pungerčar Tadeja197804:41:13.701:11:27.50
101051Filipovic Maja196604:45:47.801:16:01.60
111022Dujmović Jožica197404:49:45.501:19:59.30
121065Devetak Helena197504:54:54.101:25:07.90
131025Novak Ana197605:09:48.901:40:02.70
141003Krasnik Simona197105:11:15.101:41:28.90
151036Vindiš Alenka1969ŠD MEDOKA05:23:25.401:53:39.20
161034Grašič Dunja1973ŠD MEDOKA05:24:17.101:54:30.90
171007Lipicer Stantič Mojca1973mojchka.wordpress.com05:25:48.501:56:02.30
181044Regina Natalija197605:30:05.902:00:19.70
181010Raner Mojca1969KinVital05:30:05.902:00:19.70
201040Erjavec Mojca195905:32:17.602:02:31.40
211056Pevec Susanne196705:44:54.702:15:08.50
221005Gruntar Irena1956Vitezi dobrega teka05:49:52.802:20:06.60
231084Kadunc Helena1959Ljubljanski tekaci05:49:54.302:20:08.10
241037Begić Sabina1968ŠD MEDOKA06:27:46.202:58:00.00
ODST1087Jemec Opeka Romana1968/ODST00:00.00