12. Bistrški tek
Ilirska Bistrica, 08.06.2019

Podatki o tekmi:
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kovačič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Št. udeležencev: 125

Razvrstitev po kategorijah
Ženske I (50 let in starejše)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
124Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:43:06.400:00.0100
2117Kocen Markovič Blanka196500:51:50.608:44.296
372Lah Mateja1969Izišport00:53:23.110:16.792
433Tozon Kristina1967Hitre noge01:04:57.421:51.088
586Ivančič Vladimira196301:07:49.924:43.584
6144Stare Tamara196601:13:45.230:38.880
746Rustja Diana1964Evinrude01:13:59.030:52.678
825Kocijančič Darja1964Ekipca01:19:35.336:28.976
919Mičović Tatjana1965Ekipca01:19:36.036:29.674
1094Gale Alenka196301:26:19.843:13.472
1129Begič Sanja1969SRK Rika01:31:10.148:03.770
ODST48Vidmar Irena1966ODST00:00.00

Ženske H (40 do 49 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
155Bele Kristina1974AK Pivka00:48:24.500:00.0100
259Martinčič Brigita1973Izišport00:48:43.500:19.096
327Knez Tadeja197600:51:42.703:18.292
463Klančar Bojana1976Redke zverce00:52:39.104:14.688
522Kaluder Saša1976Priprave LJ maraton00:56:19.407:54.984
64Penko Zdravka197300:58:31.210:06.780
776Zakrajšek Martina1972Izišport00:58:55.510:31.078
880Komac Cvetka1975Izišport01:00:10.511:46.076
91Leskovec Tatjana197501:01:56.513:32.074
10110Marinko Vesna197601:02:22.113:57.672
1145Soavi Chiara1979Evinrude01:04:02.615:38.170
1257Jeseničnik Natalija197601:05:13.416:48.968
1358Mali Bernarda1974Redke zverce01:07:12.118:47.666
1435Ličen Alenka1970ŠD 3 Šport01:09:49.321:24.864
15103Vrh Primc Dženi197701:14:58.926:34.462
16104Gojak Dolgan Meri197401:14:59.926:35.460
17139Košak Mencin Alenka197401:18:22.629:58.158
ODST42Strnad Cestar Maja1977ODST00:00.00

Ženske G (30 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
154Tomšič Prelec Barbara198900:53:20.400:00.0100
243Smodiš Andreja1984ŠD 3 Šport00:59:04.105:43.796
365Kovač Vilma1982Izišport01:04:43.511:23.192
498Vrbančič Saša198101:09:15.315:54.988
510Muha Grlj Helena198001:14:13.920:53.584

Ženske F (do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1105Bebar Ema200300:49:35.800:00.0100
261Prevec Nina1990Izišport00:51:37.902:02.196
395Levec Zoja2003AK Postojna00:56:11.506:35.792
4120Štemberger Eneja200501:02:11.312:35.588
5115Starc Nina199301:08:05.118:29.384

Moški E (60 let in starejši)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1146Kaltak Asim195700:42:30.900:00.0100
287Petrovčič Robert1958AK Pivka00:43:00.700:29.896
321Ruparčič Ivan1952ŠD Sodražica00:47:09.804:38.992
468Ferfila Stane1951TKD Sovica00:50:37.808:06.988
530Gornik Jure1951Sovica00:53:39.511:08.684
6129Gale Zoran1958TKD Sovica00:55:22.312:51.480
726Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:55:42.213:11.378
883Ivančič Franc1956ŠD Nanos Podnanos00:59:42.917:12.076
9135Čotra Ivan1956KCBT 1288 Bribir01:01:47.719:16.874
10145Jurković Josip1940AK Maraton Kasta01:02:42.220:11.372
11134Lekić Predrag195901:06:33.224:02.370
123Hribovšek Vladimir1955Tek.si01:06:50.524:19.668
13136Kombol Pavao1950KCBT 1288 Bribir01:09:50.827:19.966
ODST140Dovgan Marjan1959ODST00:00.00

Moški D (50 do 59 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
132Otoničar Jože1969TKD Sovica00:43:04.900:00.0100
2123Anton Rok1962TKD Sovica00:44:01.500:56.696
3133Lipovac Toni1964NK Iga vas00:47:05.704:00.892
434Tomec Danilo1964Izitek00:49:09.106:04.288
5131Zalov Milan1962Izišport00:51:11.508:06.684
6128Čeček Bernard1968TKD Sovica00:51:25.208:20.380
793Trojar Leo196000:51:40.108:35.278
836Bavdek Toni1960PDK00:51:44.208:39.376
991Vičič Rok196600:53:49.910:45.074
10142Coslovich Alessandro196400:53:58.510:53.672
1152Mesesnel Evgen1969BK Kranj00:54:10.611:05.770
12137Faganelj Božo1964Filipides00:54:49.511:44.668
1344Skok Rajko1968Kraški Tekači00:59:03.315:58.466
14130Valenčič Peter1960TD Bistrc00:59:06.416:01.564
15101Muha Robert196100:59:07.316:02.462
16143Gianfranco Cok19604 zvezde00:59:31.116:26.260
1718Nidorfer Miroslav1960Tek-moje veselje01:00:41.817:36.958
1839Radosavljević Miro1967Pascofix Running Team01:03:01.219:56.356

Moški C (40 do 49 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
1147Krašovec Davor1976Gibit00:38:37.400:00.0100
2148Grubeljšek Marko1972Gibit00:39:46.701:09.396
364Dekleva Branko1975ŠD Tek je lek00:43:09.204:31.892
415Mišmaš Brane197500:43:47.305:09.988
52Leskovec Janez197500:48:12.809:35.484
628Božič Mitja1975SK Snežnik00:49:50.611:13.280
712Volk Damjan1974TD Bistrc00:52:03.913:26.578
8127Krsnik Damjan197600:53:27.714:50.376
940Tavželj Boris1972Izišport00:53:48.115:10.774
1060Tomažič Renato197400:54:17.815:40.472
1192Levec Janez197300:56:15.717:38.370
1296Brne Gorazd197700:56:42.118:04.768
13149Hojsak Boštjan197900:56:42.318:04.966
1441Gliha Sandi197101:02:53.524:16.164
159Bahor Samo197901:12:24.533:47.162
1611Grlj Valter197801:14:14.735:37.360

Moški B (od 30 do 39 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
199Marinč Mihael1982Kinmet00:39:23.800:00.0100
2141Jurančič Matej198100:40:28.601:04.896
320Cergolj Primož1984ŠD Nanos Podnanos00:41:33.802:10.092
4122Dolgan Boštjan1980AK Pivka00:41:53.702:29.988
5102Petrič Andrej1981SK Loška dolina00:43:07.703:43.984
617Sajovic Blaž1989Proteuslab.gm00:44:09.104:45.380
7125Skalec Sašo198200:44:54.505:30.778
897Malavašič Andrej1987ŠD Lipa00:45:09.605:45.876
970Dežman Rok1983Redke zverce00:48:18.908:55.174
107Vogrinec Boris198100:48:33.609:09.872
11138Kocman Vasja1985TKD Sovica00:48:40.609:16.870
12108Car Marko1985Gibit00:49:23.709:59.968
13132Štrukelj Tomislav1981ŠKTD Lom00:50:23.911:00.166
1475Breskvar Tiller Žiga1987Redke zverce00:52:56.613:32.864
1547Tomše Janez198200:54:05.614:41.862
1656Prelec Jernej1982TD Ilirska Bistrica00:56:29.617:05.860
17124Ličen Janez198200:56:42.117:18.358
18121Kragelj Andrej198300:57:09.517:45.756
1967Ferfila Tine1982Grupa obupa00:58:39.519:15.754
208Urh Gregor1981Čarovniški hribček00:59:59.520:35.752
2166Žnidaršič David198001:01:09.121:45.350

Moški A (do 29 let)
M.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost.Točke
190Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:36:26.100:00.0100
289Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:37:55.201:29.196
3107Kočevar Simon1990SK Loška dolina00:39:07.602:41.592
4100Hribar Meden Izak1990Izišport00:40:39.104:13.088
5119Krkoč Urban2003ŠD Nanos Podnanos00:42:36.706:10.684
623Perme Matevž199300:43:10.206:44.180
716Grže Jaka1999AK Postojna00:43:11.406:45.378
8116Gombač Tadej1992ŠD Košana00:43:59.207:33.176
953Bučković Denis199100:45:40.109:14.074
10114Marolt Matjaž1990ŠD Bloke00:46:00.809:34.772
11106Bebar Jure200100:46:26.110:00.070
12112Sirnik David1997ŠD Košana00:49:47.413:21.368
1314Volk Žan2004TD Bistrc00:56:10.519:44.466
1438Radosavljević Peter2002Pascofix Running Team01:01:11.824:45.764
15126Krmnik Gašper200601:01:35.325:09.262
ODST37Radosavljević Uroš1994Pascofix Running TeamODST00:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
190Albreht Borut1992ŠD Hotedršica00:36:26.100:00.0100
289Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:37:55.201:29.196
3147Krašovec Davor1976Gibit00:38:37.402:11.392
4107Kočevar Simon1990SK Loška dolina00:39:07.602:41.588
599Marinč Mihael1982Kinmet00:39:23.802:57.784
6148Grubeljšek Marko1972Gibit00:39:46.703:20.680
7141Jurančič Matej198100:40:28.604:02.578
8100Hribar Meden Izak1990Izišport00:40:39.104:13.076
920Cergolj Primož1984ŠD Nanos Podnanos00:41:33.805:07.774
10122Dolgan Boštjan1980AK Pivka00:41:53.705:27.672
11146Kaltak Asim195700:42:30.906:04.870
12119Krkoč Urban2003ŠD Nanos Podnanos00:42:36.706:10.668
1387Petrovčič Robert1958AK Pivka00:43:00.706:34.666
1432Otoničar Jože1969TKD Sovica00:43:04.906:38.864
15102Petrič Andrej1981SK Loška dolina00:43:07.706:41.662
1664Dekleva Branko1975ŠD Tek je lek00:43:09.206:43.160
1723Perme Matevž199300:43:10.206:44.158
1816Grže Jaka1999AK Postojna00:43:11.406:45.356
1915Mišmaš Brane197500:43:47.307:21.254
20116Gombač Tadej1992ŠD Košana00:43:59.207:33.152
21123Anton Rok1962TKD Sovica00:44:01.507:35.450
2217Sajovic Blaž1989Proteuslab.gm00:44:09.107:43.048
23125Skalec Sašo198200:44:54.508:28.446
2497Malavašič Andrej1987ŠD Lipa00:45:09.608:43.544
2553Bučković Denis199100:45:40.109:14.042
26114Marolt Matjaž1990ŠD Bloke00:46:00.809:34.740
27106Bebar Jure200100:46:26.110:00.038
28133Lipovac Toni1964NK Iga vas00:47:05.710:39.636
2921Ruparčič Ivan1952ŠD Sodražica00:47:09.810:43.734
302Leskovec Janez197500:48:12.811:46.732
3170Dežman Rok1983Redke zverce00:48:18.911:52.830
327Vogrinec Boris198100:48:33.612:07.528
33138Kocman Vasja1985TKD Sovica00:48:40.612:14.526
3434Tomec Danilo1964Izitek00:49:09.112:43.024
35108Car Marko1985Gibit00:49:23.712:57.622
36112Sirnik David1997ŠD Košana00:49:47.413:21.320
3728Božič Mitja1975SK Snežnik00:49:50.613:24.518
38132Štrukelj Tomislav1981ŠKTD Lom00:50:23.913:57.816
3968Ferfila Stane1951TKD Sovica00:50:37.814:11.714
40131Zalov Milan1962Izišport00:51:11.514:45.412
41128Čeček Bernard1968TKD Sovica00:51:25.214:59.110
4293Trojar Leo196000:51:40.115:14.09
4336Bavdek Toni1960PDK00:51:44.215:18.18
4412Volk Damjan1974TD Bistrc00:52:03.915:37.87
4575Breskvar Tiller Žiga1987Redke zverce00:52:56.616:30.56
46127Krsnik Damjan197600:53:27.717:01.65
4730Gornik Jure1951Sovica00:53:39.517:13.44
4840Tavželj Boris1972Izišport00:53:48.117:22.03
4991Vičič Rok196600:53:49.917:23.82
50142Coslovich Alessandro196400:53:58.517:32.41
5147Tomše Janez198200:54:05.617:39.51
5252Mesesnel Evgen1969BK Kranj00:54:10.617:44.51
5360Tomažič Renato197400:54:17.817:51.71
54137Faganelj Božo1964Filipides00:54:49.518:23.41
55129Gale Zoran1958TKD Sovica00:55:22.318:56.21
5626Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:55:42.219:16.11
5714Volk Žan2004TD Bistrc00:56:10.519:44.41
5892Levec Janez197300:56:15.719:49.61
5956Prelec Jernej1982TD Ilirska Bistrica00:56:29.620:03.51
6096Brne Gorazd197700:56:42.120:16.01
60124Ličen Janez198200:56:42.120:16.01
62149Hojsak Boštjan197900:56:42.320:16.21
63121Kragelj Andrej198300:57:09.520:43.41
6467Ferfila Tine1982Grupa obupa00:58:39.522:13.41
6544Skok Rajko1968Kraški Tekači00:59:03.322:37.21
66130Valenčič Peter1960TD Bistrc00:59:06.422:40.31
67101Muha Robert196100:59:07.322:41.21
68143Gianfranco Cok19604 zvezde00:59:31.123:05.01
6983Ivančič Franc1956ŠD Nanos Podnanos00:59:42.923:16.81
708Urh Gregor1981Čarovniški hribček00:59:59.523:33.41
7118Nidorfer Miroslav1960Tek-moje veselje01:00:41.824:15.71
7266Žnidaršič David198001:01:09.124:43.01
7338Radosavljević Peter2002Pascofix Running Team01:01:11.824:45.71
74126Krmnik Gašper200601:01:35.325:09.21
75135Čotra Ivan1956KCBT 1288 Bribir01:01:47.725:21.61
76145Jurković Josip1940AK Maraton Kasta01:02:42.226:16.11
7741Gliha Sandi197101:02:53.526:27.41
7839Radosavljević Miro1967Pascofix Running Team01:03:01.226:35.11
79134Lekić Predrag195901:06:33.230:07.11
803Hribovšek Vladimir1955Tek.si01:06:50.530:24.41
81136Kombol Pavao1950KCBT 1288 Bribir01:09:50.833:24.71
829Bahor Samo197901:12:24.535:58.41
8311Grlj Valter197801:14:14.737:48.61
ODST140Dovgan Marjan1959ODST00:00.00
ODST37Radosavljević Uroš1994Pascofix Running TeamODST00:00.00

Ženske:
M. abs.Št.Priimek ImeLetnikKlubČasZaost. abs.Točke
124Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:43:06.400:00.0100
255Bele Kristina1974AK Pivka00:48:24.505:18.196
359Martinčič Brigita1973Izišport00:48:43.505:37.192
4105Bebar Ema200300:49:35.806:29.488
561Prevec Nina1990Izišport00:51:37.908:31.584
627Knez Tadeja197600:51:42.708:36.380
7117Kocen Markovič Blanka196500:51:50.608:44.278
863Klančar Bojana1976Redke zverce00:52:39.109:32.776
954Tomšič Prelec Barbara198900:53:20.410:14.074
1072Lah Mateja1969Izišport00:53:23.110:16.772
1195Levec Zoja2003AK Postojna00:56:11.513:05.170
1222Kaluder Saša1976Priprave LJ maraton00:56:19.413:13.068
134Penko Zdravka197300:58:31.215:24.866
1476Zakrajšek Martina1972Izišport00:58:55.515:49.164
1543Smodiš Andreja1984ŠD 3 Šport00:59:04.115:57.762
1680Komac Cvetka1975Izišport01:00:10.517:04.160
171Leskovec Tatjana197501:01:56.518:50.158
18120Štemberger Eneja200501:02:11.319:04.956
19110Marinko Vesna197601:02:22.119:15.754
2045Soavi Chiara1979Evinrude01:04:02.620:56.252
2165Kovač Vilma1982Izišport01:04:43.521:37.150
2233Tozon Kristina1967Hitre noge01:04:57.421:51.048
2357Jeseničnik Natalija197601:05:13.422:07.046
2458Mali Bernarda1974Redke zverce01:07:12.124:05.744
2586Ivančič Vladimira196301:07:49.924:43.542
26115Starc Nina199301:08:05.124:58.740
2798Vrbančič Saša198101:09:15.326:08.938
2835Ličen Alenka1970ŠD 3 Šport01:09:49.326:42.936
29144Stare Tamara196601:13:45.230:38.834
3046Rustja Diana1964Evinrude01:13:59.030:52.632
3110Muha Grlj Helena198001:14:13.931:07.530
32103Vrh Primc Dženi197701:14:58.931:52.528
33104Gojak Dolgan Meri197401:14:59.931:53.526
34139Košak Mencin Alenka197401:18:22.635:16.224
3525Kocijančič Darja1964Ekipca01:19:35.336:28.922
3619Mičović Tatjana1965Ekipca01:19:36.036:29.620
3794Gale Alenka196301:26:19.843:13.418
3829Begič Sanja1969SRK Rika01:31:10.148:03.716
ODST42Strnad Cestar Maja1977ODST00:00.00
ODST48Vidmar Irena1966ODST00:00.00